O Sklepie

Nasza firma jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem narzędzi pomiarowych firmy HOGETEX na terenie Polski. 

Hogetex to ceniona marka na całym świecie. Początki firmy sięgają roku 1970. Już wówczas firma specjalizowała się w dostarczaniu narzędzi pomiarowych do różnych gałęzi przemysłu, między innymi z branży obróbki metali, budownictwa, inżynierii, CNC i obróbki blachy. Wprowadzenie własnej marki i udoskonalanie jej przez wiele lat działalności firmy spowodowało, że narzędzia pomiarowe produkowane przez firmę HOGETEX mogą konkurować z najlepszymi markami na całym świecie. Dzięki produkcji narzędzi pomiarowych pod własną marką firma może zawsze zaproponować wysokiej jakości narzędzia w naprawdę konkurencyjnych cenach. Od 2005 roku magazyn centralny firmy znajduje się w Holandii. Oprócz głównego biura sprzedaży w Holandii firma posiada biura sprzedaży w Niemczech i Belgii. Ponadto klientami firmy Hogetex są firmy na całym świecie, w tym również w Japonii i Stanach Zjednoczonych.  

Dzięki bezpośredniej współpracy z firmą HOGETEX możemy zawsze zaoferować Państwu narzędzia pomiarowe wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Naszym atutem są również krótkie terminy realizacji, oraz profesjonalna obsługa klienta.

Oferujemy pełną pomoc w doborze odpowiednich narzędzi pomiarowych dzięki wyspecjalizowanej kadrze, zarówno w naszej firmie jak i bezpośredniej współpracy z inżynierami firmy HOGETEX.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół www.pomiarowenarzedzia.pl


Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowościach w ofercie


Oprogramowanie KQS.store | Realizacja AWESO.pl

© PomiaroweNarzedzia.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.